אודות

סולריס היא יצרנית ויבואנית מוצרי הצללה וסוככים הגדולה והותיקה בישראל. החברה מייצגת בלעדית בארץ את מיטב החברות האירופאיות המובילות. בסולריס הבינו מזמן שכדי למכור צל לא מספיק למתוח חתיכת ברזנט בין ארבע עמודים,צריך לתת ללקוח את הפתרונות והעיצובים הטובים ביותר עד הבית. בסולריס אתם יכולים למצוא את כל פתרונות הקירוי וההצללה החדשניים והעדכניים ביותר: סוככים חשמליים, קסטות, מערכות לכיסוי פטיו, זרועות, מסילות, מרקיזות, פרגולות חשמליות מתכווננות מאלומיניום, פרגולות מעץ, סגירת מרפסות, בתי קפה ומסעדות מאלומיניום,תריסי גלילה וחלונות אלומיניום, חניות לרכב,אוהלים, כיסויים וקרויים מיוחדים לפתחים, כניסות ועוד.

איכות ללא פשרות

מחירים ללא תחרות

שקיפות ואמינות

שירות לקוחות

שלדות הסוככים ,האוהלים, והמערכות של סולריס הם תוצרת חברת BAT שמוצריה ידועים בבקרת האיכות ובתקנים בינלאומיים מחמירים כולל תקן TUV הגרמני.
חברת BAT ידועה ונחשבת לחברה הגדולה בעולם בייצור ושיווק של סוככי זרועות, מסילות ואביזרים לסוככים ומפעלי החברה ומשרדיה שוכנים ב גרמניה, איטליה, שוייץ וספרד ומוצריה משווקים ב כ- 70 מדינות ברחבי העולם.
סולריס נבחרה כנציגה הבלעדית של חברת BAT בישראל .

בדי הסוככים של סולריס הם תוצרת "סאטלר", חברה אוסטרית-גרמנית, וחברת מלר מגרמניה שהם היצרניות הבדים לסוככים הגדולות באירופה.
"סאטלר", קנתה לה שם ולקוחות ברחבי העולם, בזכות האיכות והמבחר הענק של צבעים ודוגמאות, המתעדכן כל שנה בהתאם לאופנות עיצוב הבית העכשוויות , ומלר טכנולוגיה בזכות השמשוניות והבדים המיוחדים שלהם.

מנועי הסוככים ומערכות הפיקוד אותם משווקת סולריס הינם תוצרת חברות:
NICE – איטליה
SOMPY – צרפת
למנועים יש 5 שנים אחריות

לסולריס עשרות אלפי לקוחות מרוצים. את מוצרי ההצללה של החברה ניתן לראות בבתים פרטיים, בבניינים משותפים, בחזיתות רבות של חברות רבות, רשתות שווק ארציות, בתי קפה ומסעדות, בתי מלון מפוארים, מרכזי ספורט ונופש ועוד. סולריס צברה ניסיון רב של עשרות שנים העומד לרשות לקוחותיה בייעוץ ובהתאמה של המוצרים לצרכיהם. בסולריס תמצאו מחירים סבירים, איכות מוצר ללא פשרות, מחלקת שירות והתקנות העומדת לרשות הלקוחות כל השנה.
מוקד מכירות ארצי: 0543808033
מייל: shay@gotlieb.co.il