גגות הזזה

גגות הזזה לפרגולות של TOL-TEC מתופעלות בקלות בצורה חשמלית או ידנית. בנוסף, הן אטומות לגשם ורטיבות ובעלות שיפוע מינימאלי של 15% לפתיחה של כ-75% משטח הגג. גגות הזזה אלו ניתנות לסגירה היקפית באמצעות מערכת פנורמיקה זכוכיות נאספות. שילדת גג הפרגולה הנה בעלת מסילות אלומיניות מסיביות, בשילוב שדות פוליגל 16 מ"מ חלבי/שקוף, זכוכית מחוסמת 6 מ"מ, או פנל מבודד מוקף 16 מ"מ בצבעים שונים.

גגות הזזה אלו מיועדים לכל סוגי הפרגולות, מרפסות פרטיות ובבנייני קומות, חדרי שמש, פטיו, בריכות שחיה, חדרי שירות, בתי קפה ומסעדות, אולמות אירועים ועוד.

פרויקטים גגות הזזה

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

לקוחות ממליצים

חני יוסף
קרא עוד
תודה רבה לצוות סולריס על עבודה נפלאה מחמם את הלב השירות והיחס שנתתם אמליץ בכל עת.
מרינה ירמקוב
קרא עוד
כל הכבוד להנהלה החדשה על הייעוץ והתכנון המקצועי כולל צוות מתקינים מיומן, הזמנתי פרגולה מעל 50 מטר וקיבלתי מוצר מעל כל הציפיות. תודה וישר כוח!!!
עידן ארצי
קרא עוד
אנו מבקשים להביע בפניכם את תודתנו והערכתנו על השירות המקצועי, ההוגן והאדיב שזכינו לקבל מכם. התקנת הפרגולה והמסכים היא ללא יוצא מהכלל, תודה רבה למתקינים ולכל מי שנתן לי שירות, אני ממליץ !!
Orly Tobolski-Hadad
קרא עוד
מעבר לזה שהפרגולה החשמלית שסולריס התקינו אצלנו יצאה מדהימה ועונה על צרכי ההצללה שלנו, לא ראינו שירות ונגישות כאלו כבר הרבה זמן! תודה לכל אנשי השירות והמתקינים ובמיוחד לניקולאי!
Udi Dagan
קרא עוד
שירות מצויין! ליווי מהרגע הראשון שנכנסתי לחנות ועד לסיום ההתקנה.
Nitza Shefer
קרא עוד
לחברת סולריס, רוצה להודות על הסוכך הנפלא שהתקנתם לי. עבודה מאד מקצועית ויפה. הבד מדהים והמערכת מצוינת.