פתרונות הצללה

פתרונות הצללה הינם מגוונים ומותאמים לתנאי השטח ולסוגי מזג האויר השונים. הידע והניסיון הרב שצברנו בחברה מאפשר להציע מגוון רחב של פתרונות. בין מוצרי ההצללה השונים נמנים סוככי זרועות, מרקיזות, אוהלים, פרגולות, מפרשי צל וחניות במבחר מידות שונות ובקונסטרוקציות שונות של ברזל או אלומיניום.

תמונות פתרונות הצללה

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

לקוחות ממליצים

חני יוסף
קרא עוד
תודה רבה לצוות סולריס על עבודה נפלאה מחמם את הלב השירות והיחס שנתתם אמליץ בכל עת.
מרינה ירמקוב
קרא עוד
כל הכבוד להנהלה החדשה על הייעוץ והתכנון המקצועי כולל צוות מתקינים מיומן, הזמנתי פרגולה מעל 50 מטר וקיבלתי מוצר מעל כל הציפיות. תודה וישר כוח!!!
עידן ארצי
קרא עוד
אנו מבקשים להביע בפניכם את תודתנו והערכתנו על השירות המקצועי, ההוגן והאדיב שזכינו לקבל מכם. התקנת הפרגולה והמסכים היא ללא יוצא מהכלל, תודה רבה למתקינים ולכל מי שנתן לי שירות, אני ממליץ !!
Orly Tobolski-Hadad
קרא עוד
מעבר לזה שהפרגולה החשמלית שסולריס התקינו אצלנו יצאה מדהימה ועונה על צרכי ההצללה שלנו, לא ראינו שירות ונגישות כאלו כבר הרבה זמן! תודה לכל אנשי השירות והמתקינים ובמיוחד לניקולאי!
Udi Dagan
קרא עוד
שירות מצויין! ליווי מהרגע הראשון שנכנסתי לחנות ועד לסיום ההתקנה.
Nitza Shefer
קרא עוד
לחברת סולריס, רוצה להודות על הסוכך הנפלא שהתקנתם לי. עבודה מאד מקצועית ויפה. הבד מדהים והמערכת מצוינת.

חומרי הקירוי השונים של מוצרי ההצללה יכולים להיות מבדים, PVC, רשתות צל ועוד כאשר הקירוים עומדים בתקנים בינלאומיים כנגד קריעה, מעכבי בעירה, מסנני קרינת UV, יציבות צבעי הבד ודחיית מים וכתמים שומנים. במטרה שהקירוי יהיה עמיד וישמור על אלסטיות שלו לאורך שנים. מוצרי ההצללה השונים מתוכננים בהתאם לתנאי השטח ומלווים בתכנון הנדסי, אדריכלי או קונסטרוקטור לפי דרישה.