סוככי מסך

סוככי המסך של סולריס הם יריעות העשויות בד או PVC ונמתחות מלמעלה למטה, ובכך יוצרות מחיצה שקופה או אטומה, לבחירתכם. במקרים רבים, המסכים מהווים השלמה לסוככים, הפותרים את בעיית הקירוי העליון.

תמונות סוככי מסך

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

לקוחות ממליצים

חני יוסף
קרא עוד
תודה רבה לצוות סולריס על עבודה נפלאה מחמם את הלב השירות והיחס שנתתם אמליץ בכל עת.
מרינה ירמקוב
קרא עוד
כל הכבוד להנהלה החדשה על הייעוץ והתכנון המקצועי כולל צוות מתקינים מיומן, הזמנתי פרגולה מעל 50 מטר וקיבלתי מוצר מעל כל הציפיות. תודה וישר כוח!!!
עידן ארצי
קרא עוד
אנו מבקשים להביע בפניכם את תודתנו והערכתנו על השירות המקצועי, ההוגן והאדיב שזכינו לקבל מכם. התקנת הפרגולה והמסכים היא ללא יוצא מהכלל, תודה רבה למתקינים ולכל מי שנתן לי שירות, אני ממליץ !!
Orly Tobolski-Hadad
קרא עוד
מעבר לזה שהפרגולה החשמלית שסולריס התקינו אצלנו יצאה מדהימה ועונה על צרכי ההצללה שלנו, לא ראינו שירות ונגישות כאלו כבר הרבה זמן! תודה לכל אנשי השירות והמתקינים ובמיוחד לניקולאי!
Udi Dagan
קרא עוד
שירות מצויין! ליווי מהרגע הראשון שנכנסתי לחנות ועד לסיום ההתקנה.
Nitza Shefer
קרא עוד
לחברת סולריס, רוצה להודות על הסוכך הנפלא שהתקנתם לי. עבודה מאד מקצועית ויפה. הבד מדהים והמערכת מצוינת.

המסכים המועצבים של חברת סולריס מונעים חדירת קרני שמש נמוכה, רוח קלה או גשם קל, ומאפשרים פרטיות במרפסת של דירתכם.

לבחירתכם, מגוון מסכים עם מסילות, כבלים או מוטות נירוסטה לפתיחה קלה ונוחה , בפתיחה ידנית או חשמלית. ובנוסף, סגירות צד לסוככי זרועות.

סוככי המסך שלנו מותקנים ביותר מאלפי דירות קבלן חדשות, הצטרפו גם אתם למהפכת הפרטיות במרפסת שלכם.

אילו סוגי סוככי מסך אנו מציעים?

מסך בטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת כיום: יריעת בד או PVC הנעה על גבי מסילות ותוך כך רוכסת את שוליה ויוצרת סגירה עיצובית של המרפסת. המסכים אינם מיועדים להגנה הרמטית מפני גשם וצריך לקפלם כשיש רוחות. טכנולוגיית ה- ZIP מאפשרת עיצוב מסילות דקות ואלגנטיות, תוך שמירה על סגירה מוחלטת ועמידה במיוחד.

מסך מסילות, שבו יריעת הבד או ה-ZIP מובלת בתוך מסילות ומאפשרת הצללה מפני קרני שמש אנכית.  מידות: אורך עד 4.85 מ', גובה: עד 3 מ'.

מסכי כבל ומוטות נירוסטה KEFRA X61/X62
מסכים קיציים ומעוצבים היטב, התופסים מקום מינימלי בחלל. המסכים מגנים מפני קרני שמש נמוכה ועיניהם הסקרניות של השכנים, ונגללים ידנית או חשמלית לתוך קסטה (אופציה).
מידות: אורך עד 4.85 מ', גובה: עד 3 מ'.