מרקיזות

סוכך המרקיזה של חברת סולריס, הוא הסוכך האידיאלי לחורף ולקיץ. הוא יעיל כנגד גשם וקור בחורף, ומגן מחדירת קרני שמש וחום בקיץ. וכמובן מעיניים פולשניות. סוכך המרקיזה מיועד לכל סוג של חלון, מרפסת או פתח אחר, בבתים פרטיים, בתים משותפים, חנויות ועסקים. בנוסף ליתרונותיו הפונקציונאליים הרבים, הוא הופך כל בית למרשים ומטופח בגלל עיצובו הדקורטיבי.

תמונות מרקיזות

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

לקוחות ממליצים

חני יוסף
קרא עוד
תודה רבה לצוות סולריס על עבודה נפלאה מחמם את הלב השירות והיחס שנתתם אמליץ בכל עת.
מרינה ירמקוב
קרא עוד
כל הכבוד להנהלה החדשה על הייעוץ והתכנון המקצועי כולל צוות מתקינים מיומן, הזמנתי פרגולה מעל 50 מטר וקיבלתי מוצר מעל כל הציפיות. תודה וישר כוח!!!
עידן ארצי
קרא עוד
אנו מבקשים להביע בפניכם את תודתנו והערכתנו על השירות המקצועי, ההוגן והאדיב שזכינו לקבל מכם. התקנת הפרגולה והמסכים היא ללא יוצא מהכלל, תודה רבה למתקינים ולכל מי שנתן לי שירות, אני ממליץ !!
Orly Tobolski-Hadad
קרא עוד
מעבר לזה שהפרגולה החשמלית שסולריס התקינו אצלנו יצאה מדהימה ועונה על צרכי ההצללה שלנו, לא ראינו שירות ונגישות כאלו כבר הרבה זמן! תודה לכל אנשי השירות והמתקינים ובמיוחד לניקולאי!
Udi Dagan
קרא עוד
שירות מצויין! ליווי מהרגע הראשון שנכנסתי לחנות ועד לסיום ההתקנה.
Nitza Shefer
קרא עוד
לחברת סולריס, רוצה להודות על הסוכך הנפלא שהתקנתם לי. עבודה מאד מקצועית ויפה. הבד מדהים והמערכת מצוינת.

הסוכך מתקפל ומאפשר פתיחה חלקית על פי הצורך. במרפסות גדולות ניתן להוסיף ולשלב סוכך קבוע עם המרקיזה, כדי לקבל סגירה מלאה של המרפסת. למרקיזות ניתן להוסיף : גגון, מרזב, סגירת צד, ונופלת את המרקיזה ניתן לקפל ע"י משיכת חבל, גיר מנואלה או ע"י מנוע חשמלי. שילדת הסוכך עשויה מאלומיניום בצבע לבן.

המלצות:
למרקיזות גדולות מומלץ גיר מנואלה או מנוע (ראה מערכות פיקוד).

במרקיזות המיועדות להגנה מפני גשם מומלץ להשתמש בכיסוי פי.וי.סי. תוצרת מלר.

למראה חדשני ומתקדם
סוכך המרקיזולטה של חברת סולריס הוא הסוכך הנמכר בעולם היום, בזכות העובדה שהוא מתגלגל על צינור לתוך קסטה מאלומיניום ובכך שומר תמיד על ניקיון הבד. סוכך המרקיזולטה מיועד להגנה על חלונות, מאפשר שליטה ופתיחה של כל גובה החלון עד 160 מעלות, מגן מפני חדירת קרני שמש חזיתית או נמוכה במיוחד ומעניק פרטיות. שילדתו עשויה אלומיניום בצבעי לבן או קרם. מידות מותאמות לכל פתח: אורך עד 5 מ', פתיחה עד 1.5 מ'. מומלץ להשתמש בבדי דראלון מתוצרת SATTLER או סולטיס מבית FERRARY . אופציה לקסטה רגילה או קסטה סופר – מעוצבת ובעלת נפח הכלה גדול יותר.

אילו סוגי מרקיזות אנו מציעים?

דגם מרקיזה חלון לבן משלב בד איכותי מפוספס בצבע לבן. ניתן להתאים לדגם זה כל בד בהתאמה אישית. המרקיזה מותקנת בחלון הבית ומאפשרת הצללה ביתית איכותית.

המרקיזה מיועדת להגנה מפני השמש והגשם, מרקיזה כיפתית מתאימה למרפסת עגולה או חלון עגול, השילדה עשויה מאלומיניום אל חלד ומגיעה בצבעים קרם, לבן. כיסוי הסוכך עשוי מבדים איכותיים ועמידים , וניתן להשיג בצבעים חלקים או פסים. המידות: אורך 3 מ', עומק עד 1.50 מ' ניתן לקפל את המרקיזה ע"י מנוע, חבל, או גיר.
כאשר המרפסת היא גדולה יש אפשרות לחבר למרקיזה סוכך קבוע ובכך סוגר בצורה הרמטית את המרפסת. השילדה עשויה מברזל ומותאם לתנאי החוץ בצבע מתאים למרקיזה.

דגם מרקיזה למרפסת מבוסס על מרקיזה כיפתית לבנה המיועדת להצללה במרפסות או חצרות במרחבים גדולים. ניתן לשלב במרקיזה זו בדי איכות של המותגים הבינ"ל SATTLER ו- FERRARY. דגם זה מהווה קירוי איכותי והצללה מעוצבת לכל חלל ביתי.

דגם מרקיזה מתקפלת לחלון מותאם לגודל החלון. המרקיזה נפתחת באמצעות צינור גלילה פשוט ונוח לתפעול. בדגם זה ניתן לשלב בדים לבנים, בדים מפוספסים או בדים ממותגים בינ"ל SATTLER / FERRARY. דגם זה מהווה ללא ספק הצללה מיוחדת ומעוצבת לחלון הבית.

דגם מרקיזה התאמה אישית מתאים לבתים עם מספר רב של חלונות. כל מרקיזה מותאמת לחלון לפי מידה וגודל, משלב בדים לבנים/מפוספסים או בדים של המותגים SATTLER / FERRARY לפי בחירה. דגמי מרקיזה זו מהווים הצללה למספר חלונות בבית בהתאמה אישית, עם מנגנון גלילה לפתיחה וסגירה.

מרקיזה דגם כיפתי לבן מציג הצללה מושלמת ומעוצבת לחלונות זכוכית או מבני חלון עגולים. העיצוב וההתאמה לפי מידה, משלב בדי איכות של המותגים SATTLER / FERRARY לפי בחירה. מנגנון גלילה לפתיחה וסגירה קל לתפעול.

דגם מרקיזה מתקפלת קרם כוללת מנגנון פתיחה/סגירה באמצעות גלילה פשוטה וקלה לתפעול. בד בגוון קרם הניתן להתאמה אישית, ועוד מגוון של בדים.

דגם מרקיזה שילוב זרועות כולל בתוכו את כל היתרונות של הצללה ביתית במוצר אחד. בדגם זה מנגנון גלילה לפתיחה/סגירה, זרועות לפתיחה המאפשרות רמת ויסות אור וצל לפי בחירה. בנוסף, בדגם זה ניתן לשלב בד איכותי בהתאמה אישית.

דגם מרקיזה לבן צד הנו דגם ייחודי של סולריס המשלב עיצוב ייחודי, בדים איכותיים והתאמה לחלונות צדיים בבתים פרטיים. בדגם זה משולב מנגנון גלילה לפתיחה וסגירה פשוטה.

מרקיזה מעוצבת הניתנת לפתיחה וסגירה קלה באמצעות גלילה ומנוע ידני/חשמלי לפי בחירה. עיצוב המרקיזה בסגנון מודרני, מתאים לקירוי בתי עסק וחלונות ביתיים.

מרקיזה קבועה בשילוב זרועות מתכווננות. מותאמת לחלונות ביתיים ומעוצבת בהתאמה אישית. ניתן לשלב מנגנון ידני/אוטומאטי לפי בחירה.

מרקיזה מתקפלת מעוצבת הניתנת לפתיחה וקיפול לסגירה פשוטה ונוחה. ניתן לשלב בדגם מרקיזה זה בדים ממותגים בינלאומיים, כגון בדי SATTLER או בדים של המותג FERRARY. דגם המרקיזה המתקפלת מאפשר ויסות מושלם של אור/צל בכל חלל ביתי או עסקי.

דגם מרקיזה זה מותקן בכניסה לבית, נפתח ונסגר באמצעות גלילה פשוטה וקלה לשימוש. ניתן לשלב בדגם זה את בדי האיכות הבינלאומיים של המותגים SATTLER ו- FERRARY. דגם מרקיזה לכניסה זה מעוצב בקו אירופאי ייחודי, ומתאים לכניסות בתים פרטיים.

דגם סוכך מרקיזולטה מעוצב המאפשר ויסות מושלם לרמת האור והצל בכניסה לבית או בכניסה לחנויות ובתי עסק. ניתן לשלב בדים למרקיזולטה של המותגים SATTLER ,FERRARY .