פרגולות למרפסת

על מנת ליהנות מפרגולות למרפסת באיכות גבוהה, יש צורך במספר פרטי מידע חשובים על המבנה שלהן. פרגולות, בשונה ממרקיזות, בדרך כלל ישמשו להעמדת פתרון הצללה על הקרקע ולא רק על הקיר. יחד עם זאת, לפרגולות למרפסות ישנו צד בו הן נצמדות לקיר, כמו גם צד נגדי עם רגליות להצבה על הקרקע. על מנת לבחור כנדרש פרגולה למרפסת חשוב לדעת מספר פרטים על פתרון הצללה זה.

תמונות פרגולה למרפסת

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

לקוחות ממליצים

חני יוסף
קרא עוד
תודה רבה לצוות סולריס על עבודה נפלאה מחמם את הלב השירות והיחס שנתתם אמליץ בכל עת.
מרינה ירמקוב
קרא עוד
כל הכבוד להנהלה החדשה על הייעוץ והתכנון המקצועי כולל צוות מתקינים מיומן, הזמנתי פרגולה מעל 50 מטר וקיבלתי מוצר מעל כל הציפיות. תודה וישר כוח!!!
עידן ארצי
קרא עוד
אנו מבקשים להביע בפניכם את תודתנו והערכתנו על השירות המקצועי, ההוגן והאדיב שזכינו לקבל מכם. התקנת הפרגולה והמסכים היא ללא יוצא מהכלל, תודה רבה למתקינים ולכל מי שנתן לי שירות, אני ממליץ !!
Orly Tobolski-Hadad
קרא עוד
מעבר לזה שהפרגולה החשמלית שסולריס התקינו אצלנו יצאה מדהימה ועונה על צרכי ההצללה שלנו, לא ראינו שירות ונגישות כאלו כבר הרבה זמן! תודה לכל אנשי השירות והמתקינים ובמיוחד לניקולאי!
Udi Dagan
קרא עוד
שירות מצויין! ליווי מהרגע הראשון שנכנסתי לחנות ועד לסיום ההתקנה.
Nitza Shefer
קרא עוד
לחברת סולריס, רוצה להודות על הסוכך הנפלא שהתקנתם לי. עבודה מאד מקצועית ויפה. הבד מדהים והמערכת מצוינת.

מהי פרגולה למרפסת

פרגולה למרפסת היא מבנה חיצוני שמורכב מעמודים התומכים בחופת גג. מבנה קירוי זה עשוי להישאר פתוח או להיות סגור, זאת על מנת שניתן יהיה ליצור שטח מוגן מפני האלמנטים של הטבע. פרגולות למרפסת עשויות להיות יחידות עצמאיות או יחידות שצמודות לבית.

מה ההבדל בין פרגולה קבועה לבין פרגולה חשמלית למרפסת?

פרגולה קבועה אכן מספקת מעט מקלט מפני מזג האוויר, עם זאת, מדובר בגג קבוע שלא ניתן לתמרן איתו בימים שבהם השמש מחממת ומאירה. 

מה ההבדל בין פרגולות עץ ופרגולה בד לפרגולה אלומיניום למרפסת?

פרגולה למרפסת מאלומיניום נחשבת לעמידה ביותר ולכן היא גם קבועה בדרך כלל. הדבר הטוב ביותר בפרגולה למרפסת מאלומיניום הוא שניתן לחתוך לגודל שיתאים למבנה בכל גודל או צורה.

בדים לפרגולה הם דרך נוספת ויפה יותר לכסות את המבנה שלכם. ישנם סוגים רבים ושונים של כיסויי בד חיצוניים לבחירתכם. חלקם מציעים הגנה מפני קרני UV, אשר תסייע להאריך את חיי ריהוט הגינה שלכם ותספק צל מפני החום והאור החודרים דרך גג הפרגולה.

פרגולות למרפסת – בחירת חומר הגלם

בדרך כלל ניתן לבחור ברזל, ברזל מגולוון, אלומיניום או עץ טבעי – לשמש לכם כחומר ייצור עבור הפרגולה למרפסת. לכל חומר יתרונות משלו. כך, למשל בעוד עץ נראה טבעי ובעל מראה מחוספס, לאלומיניום תכונת חומר חלקה שגורמת לו למראה חלק ומבריק בכל עת. ברזל מצטיין במיוחד כחומר חזק ועמיד בשל משקלו הרב ויכולתו לשאת רוחות עזות כשהוא נשאר יציב, וברזל מגולוון מספק גם הגנת אלחלד, בנוסף לכך. כמובן שככל שלחומר הגלם יש יותר יתרונות – מחירו צפוי לעלות בהתאם.

בחירת הצבע של פרגולה למרפסת

בחירת צבע הפרגולה למרפסת תיעשה במנותק מחומר הגלם בשל טכניקות צביעה חדשניות המאפשרות לכל חומר להיראות כמו משנהו. כך, למשל אלומיניום או ברזל יכולים להיראות בדיוק כמו עץ טבעי ויש אפילו סוגי עצים להם נדרשת תערובת צבע מאד מסוימת על מנת לספק את הצבע הנכון עבור הפרגולה. יש תערובות צבע המחקות עץ מייפל, עץ פקאן וכד’.

בחירת צורת הפרגולה למרפסת

המדובר בעיקר על צורת העמודים, שיכולה להיות עגולה בסגנון כפרי או מרובעת בסגנון עיצוב אורבני כמקובל במטרופולינים הגדולים. חשוב לבחור גם את הקורות וגם את החזית של הגג של הפרגולה בצורה אחידה כך שיהיה ברור באיזה סגנון עיצוב מדובר, ומה הפרגולה “משדרת” כשהיא מוצבת בחצר שלכם.

בחירת חומרי גלם איכותיים לחזות הפרגולה למרפסת

תושבות להטמעה באדמה, תושבות חיבור גג הפרגולה לרגליים שלה, וכד’: כל אלו חייבים להיות עמידים, חזקים ויכולים לשאת משקל רב. גם כשבוחרים את כיסוי הגשם לגג הפרגולה חשוב שיהיה זה כיסוי איכותי ובלתי חדיר. אנו ממליצים בעיקר על כיסוי סנטף בהקשר זה המספק הגנה מרבית מכל סוגי המשקעים, כולל ברדים ושלגים באזורים ההרריים.

פרגולות למרפסת תורמות מאד לעיצובה הסופי. מומלץ להתקין פרגולות למרפסת בעיצוב אישי!

פתרונות נוספים להצללה וקירוי למרפסת

סוכך הוא סוג של גג או כיסוי משלים, המסייע בשליטה על חשיפה אינטנסיבית לשמש וחום המתרחשת הן בתוך הבית והן מחוץ לו. סוככים יכולים להיות נייחים או ניתנים לפתיחה וסגירה ועשויים מחומרים כמו אלומיניום, בד, ויניל או עץ. הם גם עוזרים לצמצם את עלויות החשמל הביתי על ידי הפחתת הצורך במיזוג אוויר.

סוכך הוא דרך מצוינת להגן על הבית שלכם ועל עצמכם מפני השמש, כמו גם על הגינה, החצר והמרפסת.