הצללה לגינה

לאחר שרכשתם את בית החלומות צמוד הקרקע שלכם במיטב כספכם, זה הזמן המתאים לטפח את הגינה ולהתאים לה פתרונות הצללה מתאימים לגינה. העונות שמתאפשרות לנו ליהנות מהגינה שלנו ולשבת בה ברוגע הן: סתיו ,אביב וקיץ. ישנה שורה שלמה של פתרונות הצללה מתאימים לגינה ועליכם לבחור אותן בהתאם. חשוב תמיד להיעזר באיש מקצוע, אשר ימליץ לכם על פתרונות הצללה מתאימים לגינה. ישנן פרגולות מעץ, אלומיניום או בשילוב של אלומיניום ופלסטיק, ישנן מרקיזות, רשתות הצללה וסוככי זרועות. על פי החלל ועיצוב הגינה, יש להתאים את פתרונות הצללה מתאימים לגינה. יש לשמור גם על ההצללה אך גם על אוורור שלא יגרום לכם למחנק תחת ההצללה אותה בחרתם.

תמונות הצללה לגינה

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

לקוחות ממליצים

חני יוסף
קרא עוד
תודה רבה לצוות סולריס על עבודה נפלאה מחמם את הלב השירות והיחס שנתתם אמליץ בכל עת.
מרינה ירמקוב
קרא עוד
כל הכבוד להנהלה החדשה על הייעוץ והתכנון המקצועי כולל צוות מתקינים מיומן, הזמנתי פרגולה מעל 50 מטר וקיבלתי מוצר מעל כל הציפיות. תודה וישר כוח!!!
עידן ארצי
קרא עוד
אנו מבקשים להביע בפניכם את תודתנו והערכתנו על השירות המקצועי, ההוגן והאדיב שזכינו לקבל מכם. התקנת הפרגולה והמסכים היא ללא יוצא מהכלל, תודה רבה למתקינים ולכל מי שנתן לי שירות, אני ממליץ !!
Orly Tobolski-Hadad
קרא עוד
מעבר לזה שהפרגולה החשמלית שסולריס התקינו אצלנו יצאה מדהימה ועונה על צרכי ההצללה שלנו, לא ראינו שירות ונגישות כאלו כבר הרבה זמן! תודה לכל אנשי השירות והמתקינים ובמיוחד לניקולאי!
Udi Dagan
קרא עוד
שירות מצויין! ליווי מהרגע הראשון שנכנסתי לחנות ועד לסיום ההתקנה.
Nitza Shefer
קרא עוד
לחברת סולריס, רוצה להודות על הסוכך הנפלא שהתקנתם לי. עבודה מאד מקצועית ויפה. הבד מדהים והמערכת מצוינת.

היתרונות והחסרונות בפתרונות ההצללה השונים

המרקיזה – היא נהדרת להגנה מפני קרני השמש ואף מהגשם, היא דקורטיבית וקיימות מרקיזות בעלות מנוע חשמלי שיכול להקל מאוד על אופן הפעלתן. אם הגינה שלכם חשופה לרוחות לא כדאי להתקינן, כי לא בטוח שהן תעמודנה ברוחות הסוערות. פרגולות מסוגים שונים, מתאימות לגינה כמו למשל פרגולות העשויות מעץ המעניקות מראה כפרי ומיוחד שמשתלב היטב עם הצמחים והעצים בגינה. פרגולות מעץ הן חזקות המיוחד אך יש לתחזקן כמו לצבוע אותן בלכה מיוחדת בכל שנה שתשמור על העץ. רשתות הצללה- ה יעילות אך אינן דקורטיביות כמו מרקיזות ופרגולות. מי שמעוניין למשל בפרגולות חזקות שאין בהן תחזוקה מיוחדת, יוכלו למצוא פרגולות העשויות מאלומיניום או ברזל מגלוון שתהיינה עמידות וחזקות בכל עונות השנה. סוככי הזרועות הם בהחלט פתרונות הצללה מתאימים לגינה, הם זולים יותר, אינם מחלידים היות והם עשויים מאלומיניום. יש סוככי זרועות שיש בהם חיישנים שבאמצעותם הסוככים נסגרים או נפתחים אוטומטית במקרה של רוח או גשם.

אז בכל זאת כיצד מתאימים את ההצללה הנכונה לגינה שלנו?

החל בגינה, כמות השמש והצל, אם הגינה חשופה לרוחות או לא, זה מה שיגרום לכם לבחור את פתרונות הצללה מתאימים לגינה. אנשי מקצוע בתחום יסייעו לכם בבחירה הנכונה של פתרונות ההצללה שיתאימו למראה הגינה ולכם, ממש כמו כפפה ליד.