פרגולה הייטק

פרגולת הייטק היא פרגולה עם טוויסט מודרני. עשוייה אלומיניום ובעלת עיצוב מלוטש והיי-טקי. הן מותקנות בדרך כלל במרפסות, בתי עסק או בכניסה לבתים.

החומרים המשמשים בפרגולת היי-טק הם בדרך כלל עמידים יותר מאלה המשמשים בעץ או חומרים. זה הופך אותם לאידיאליים עבור חללים חיצוניים שבהם ייחשפו לפגעי מזג האוויר על בסיס קבוע.

פרגולת אלומיניום הייטק היא דוגמה למבנה מסוג זה. הוא עשוי מאלומיניום מה שאומר שניתן להשאיר אותו בחוץ במשך שנים ללא צורך בתחזוקה כלשהי.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

לקוחות ממליצים

חני יוסף
קרא עוד
תודה רבה לצוות סולריס על עבודה נפלאה מחמם את הלב השירות והיחס שנתתם אמליץ בכל עת.
מרינה ירמקוב
קרא עוד
כל הכבוד להנהלה החדשה על הייעוץ והתכנון המקצועי כולל צוות מתקינים מיומן, הזמנתי פרגולה מעל 50 מטר וקיבלתי מוצר מעל כל הציפיות. תודה וישר כוח!!!
עידן ארצי
קרא עוד
אנו מבקשים להביע בפניכם את תודתנו והערכתנו על השירות המקצועי, ההוגן והאדיב שזכינו לקבל מכם. התקנת הפרגולה והמסכים היא ללא יוצא מהכלל, תודה רבה למתקינים ולכל מי שנתן לי שירות, אני ממליץ !!
Orly Tobolski-Hadad
קרא עוד
מעבר לזה שהפרגולה החשמלית שסולריס התקינו אצלנו יצאה מדהימה ועונה על צרכי ההצללה שלנו, לא ראינו שירות ונגישות כאלו כבר הרבה זמן! תודה לכל אנשי השירות והמתקינים ובמיוחד לניקולאי!
Udi Dagan
קרא עוד
שירות מצויין! ליווי מהרגע הראשון שנכנסתי לחנות ועד לסיום ההתקנה.
Nitza Shefer
קרא עוד
לחברת סולריס, רוצה להודות על הסוכך הנפלא שהתקנתם לי. עבודה מאד מקצועית ויפה. הבד מדהים והמערכת מצוינת.

מהם יתרונות של פרגולת ההייטק ?

פרגולה הייטק הינה יפה ומודרנית, בעלת עיצוב חדשני. בנוסף, היא קלה לתחזוקה מאחר והיא לא מחלידה ועמידה לחרקים ומזיקים, בניגוד לפרגולה העשוייה עץ. 

יתרון נוסף של פרגולת ההייטק הוא שניתן לצבוע אותה כך שתראה כמו עץ או בשלל גוונים לפי בחירת הלקוח.