סגירת מרפסת

סגירת מרפסות יוצר פתרון מושלם לתחושה של פרטיות אך יחד עם זאת עדיין מרגישים שנמצאים במרפסת ולא בחדר סגור, יש אפשרות לעצב ולסגור מרפסות בעזרת פנורמיקה,עיצוב מינימליסטי אך יחד עם זאת מודרני וכך ניתן ליהנות בכל ימות השנה ממרפסת נעימה ונוף מרהיב.

תמונות סגירת מרפסת

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

לקוחות ממליצים

חני יוסף
קרא עוד
תודה רבה לצוות סולריס על עבודה נפלאה מחמם את הלב השירות והיחס שנתתם אמליץ בכל עת.
מרינה ירמקוב
קרא עוד
כל הכבוד להנהלה החדשה על הייעוץ והתכנון המקצועי כולל צוות מתקינים מיומן, הזמנתי פרגולה מעל 50 מטר וקיבלתי מוצר מעל כל הציפיות. תודה וישר כוח!!!
עידן ארצי
קרא עוד
אנו מבקשים להביע בפניכם את תודתנו והערכתנו על השירות המקצועי, ההוגן והאדיב שזכינו לקבל מכם. התקנת הפרגולה והמסכים היא ללא יוצא מהכלל, תודה רבה למתקינים ולכל מי שנתן לי שירות, אני ממליץ !!
Orly Tobolski-Hadad
קרא עוד
מעבר לזה שהפרגולה החשמלית שסולריס התקינו אצלנו יצאה מדהימה ועונה על צרכי ההצללה שלנו, לא ראינו שירות ונגישות כאלו כבר הרבה זמן! תודה לכל אנשי השירות והמתקינים ובמיוחד לניקולאי!
Udi Dagan
קרא עוד
שירות מצויין! ליווי מהרגע הראשון שנכנסתי לחנות ועד לסיום ההתקנה.
Nitza Shefer
קרא עוד
לחברת סולריס, רוצה להודות על הסוכך הנפלא שהתקנתם לי. עבודה מאד מקצועית ויפה. הבד מדהים והמערכת מצוינת.

בסולריס תמצאו מגוון פתרונות לסגירת מרפסות מקצועית ובהתאמה אישית. אנו משלבים בכל המוצרים שלנו את מיטב הטכנולוגיה, חומרי הגלם והפתרונות אולטימטיביים לעיצוב והתאמה של סגירת מרפסת. בין אם מדובר בסגירה עבור גג הבית, חצר או גינה, הצוות של סולריס ידע להתאים עבורכם את הפתרון המתאים ביותר. אתם מוזמנים להתרשם ממבחר העבודות שלנו המשלבות סגירות מרפסת בשילוב זכוכית, אלומיניום, זרועות ועוד, וליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.